UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Not writable
ku: بۆدەستکاری ڕێگەنەدراوە
