UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Class
lt: Klasė

en: Pending
lt: Laukiama

en: Show
lt: Rodyti

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Not writable
lt: Neįrašoma
