UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Content type
lv: Satura veids

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Example
lv: Piemērs

en: Static
lv: Statiska

en: Pending
lv: Gaida

en: Show
lv: Rādīt

en: Reference
lv: Atsauce

en: Examples
lv: Piemēri

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Responsive
lv: Responsīvs
