UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Type
ml: തരം

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Playground
ml: Mydanam
