UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд
