UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Total
mr: एकूण

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Inline
mr: आतील

en: Example
mr: उदाहरण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
