UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Reset
ms: Set semula

en: Export
ms: Eksport

en: Preview
ms: Pratonton

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: All
ms: Semua

en: Off
ms: Tutup

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Class
ms: Kelas

en: Pending
ms: Menunggu

en: Show
ms: Tampakkan

en: Failed
ms: Gagal

en: Not writable
ms: Tidak boleh ditulis
