UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Show
my: ပြပါ

en: Examples
my: ဥပမာများ
