UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: All
ne: सबै

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Examples
ne: उदाहरण
