UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Group
nl: Groep

en: unknown
nl: onbekend

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Notes
nl: Notities

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Class
nl: Klasse

en: Static
nl: Statisch

en: Property
nl: Eigenschap

en: Pending
nl: In afwachting

en: Show
nl: Weergeven

en: Reference
nl: Referentie

en: Failed
nl: Mislukt

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Enabled content types
nl: Ingeschakelde inhoudstypen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Ready
nl: Gereed
