UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Class
nn: Klasse
