UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: unknown
oc: desconegut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Notes
oc: Nòtas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: All
oc: Tot

en: Off
oc: Desactivat

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Example
oc: Exemple

en: Static
oc: Estatic

en: Property
oc: Proprietat

en: Pending
oc: En espèra

en: Show
oc: Afichar

en: Examples
oc: Exemples

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Not writable
oc: Pas accessible en escritura
