UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Reset
os: Раздæрау

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
