UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: All
pa: ਸਭ
