UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: unknown
pl: nieznane

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Notes
pl: Notatki

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Off
pl: Wyłączony

en: Inline
pl: Przed polem

en: Example
pl: Przykład

en: Class
pl: Klasa

en: Static
pl: Statycznie

en: Property
pl: Właściwość

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Show
pl: Pokaż

en: Reference
pl: Referencja

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Examples
pl: Przykłady

en: Enabled content types
pl: Włączone rodzaje zawartości

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Passed
pl: Zdany

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Responsive
pl: Responsywny
