UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Inline
ps: ننليكى

en: Show
ps: ښوول
