UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: unknown
ro: necunoscut

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Notes
ro: Note

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Content type
ro: Tip conținut

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Example
ro: Exemplu

en: Class
ro: Clasă

en: Property
ro: Proprietate

en: Pending
ro: În așteptare

en: Show
ro: Arată

en: Reference
ro: Referință

en: Failed
ro: Eșuat

en: Examples
ro: Exemple

en: Passed
ro: Promovat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Not writable
ro: Nu se poate scrie

en: Responsive
ro: Adaptiv
