UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: unknown
sk: neznáme

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Notes
sk: Poznámky

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Inline
sk: V riadku

en: Example
sk: Príklad

en: Class
sk: Trieda

en: Static
sk: Statický

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Show
sk: Zobraziť

en: Reference
sk: Referencia

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Examples
sk: Príklady

en: Head
sk: Hlavička

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný
