UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Unknown
sl: Neznan

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Inline
sl: V vrstici

en: Pending
sl: Čaka

en: Show
sl: Prikaži

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo
