UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Show
sq: Shfaq

en: Not writable
sq: Jo e shkruajtshme
