UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Type
sr: Tип

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Total
sr: Укупно

en: Entity type
sr: Тип ентитета
