UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: unknown
sv: okänd

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Reset
sv: Återställ

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Total
sv: Totalt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Inline
sv: Löpande

en: Example
sv: Exempel

en: Class
sv: Klass

en: Static
sv: Statisk

en: Property
sv: Attribut

en: Pending
sv: Väntar på

en: Show
sv: Visa

en: Reference
sv: Referens

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Examples
sv: Exempel

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Not writable
sv: Ej skrivbar

en: Responsive
sv: Följsam
