UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: unknown
te: తెలియని

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: All
te: అన్నీ

en: Show
te: చూపించు

en: Failed
te: విఫలమైంది
