UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Type
th: ประเภท

en: Export
th: ส่งออก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Show
th: แสดง

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Passed
th: ผ่าน

en: Not writable
th: เขียนไม่ได้
