UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Type
ug: تىپى

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Show
ug: كۆرسىتىش
