UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Not writable
ur: ناقابل تحریر
