UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: unknown
vi: không rõ

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Export
vi: Xuất

en: Preview
vi: Xem trước

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Total
vi: Tổng

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Example
vi: Ví dụ

en: Class
vi: Lớp

en: Static
vi: Tĩnh

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Pending
vi: Đang treo

en: Show
vi: Hiện

en: Stop
vi: Dừng

en: ms
vi: mili-giây

en: Failed
vi: Thất bại

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Not writable
vi: Không thể ghi

en: Ready
vi: Sẵn sàng
