UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Off
fi: Pois päältä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Class
fi: Luokka

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Pending
fi: Odottaa

en: Reference
fi: Viittaus

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Not writable
fi: Ei kirjoitettavissa

en: Actual
fi: Todellinen

en: Responsive
fi: Responsiivinen
