Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Language code
bg: Код на език

en: Weight value must be numeric.
bg: Стойността на теглото (weight) трябва да бъде число.
