Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
