Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Weight value must be numeric.
kk: Барлық мағыналар сандық үлгіде болуы керек.
