Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Language code
af: Taalkode
