Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: External
he: חיצוני

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: Weight value must be numeric.
he: ערך המשקל חייב להיות מספרי.
