Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: External
id: Eksternal

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: About
id: Tentang

en: Weight value must be numeric.
id: Nilai berat urutan harus merupakan angka.
