Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: External
ka: გარე

en: Language code
ka: ენის კოდი
