Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: External
lt: Išorinis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.
