Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Documentation
pt: Documentação

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Escrito por

en: External
pt: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código do idioma

en: About
pt: Sobre

en: Weight value must be numeric.
pt: O peso tem que ser um número.

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
