Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Criado por

en: External
pt: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código de idioma

en: About
pt: Sobre

en: Weight value must be numeric.
pt: O valor do peso tem que ser numérico.
