Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
