Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: External
ja: 外部

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: About
ja: アバウト

en: XML file
ja: XML形式

en: Weight value must be numeric.
ja: ウェイトは数値である必要があります。

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
