Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: External
lv: Ārējais

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par
