Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language code
mn: Хэлний код
