Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Language code
nn: Språkkode
