Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: XML file
pl: Plik XML

en: Weight value must be numeric.
pl: Waga musi być wyrażona liczbą.
