Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Documentation
ru: Документация

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: External Link
ru: Внешняя ссылка

en: External
ru: Внешний

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: About
ru: Информация

en: XML file
ru: Файл XML

en: Weight value must be numeric.
ru: Значение веса должно быть числом.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
