Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Weight value must be numeric.
sk: Váha musí byť číslo.
