Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
