Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி
