Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: External
ar: خارجي

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: Weight value must be numeric.
ar: يجب أن تكون قيمة الوزن عددية.

en: UUID
ar: المعرف UUID
