Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: External
fa: خارجی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره

en: XML file
fa: فایل XML

en: Weight value must be numeric.
fa: مقدار وزن باید عدد باشد.
